Trstenik CS Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


trstenikcs.darkbb.com
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pravila na Mapama

Go down 
3 posters
AuthorMessage
M@ver!ck

M@ver!ck


Male
Number of posts : 183
Age : 34
Mesto : Trstenik
Klan : 037
Registration date : 2008-06-12

Pravila  na Mapama Empty
PostSubject: Pravila na Mapama   Pravila  na Mapama EmptyWed Jul 02, 2008 1:47 pm

de_dust2

1.Terorima je dozvoljeno na ostanu na spawn-u(tj. u bazi) 30 sec. nakon pocetka partije...ako vidite nekog da je ostao preko tog dozvoljenog time limita prvo ide slay a ako posle opet to uradi ide kick...

de_inferno

1.Zabranjena je terasa kod terora....Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

2.Shtekanje u kuci.....Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

3.Zabranjeno je shtekanje u bazi(odnosi se i na terore i na kauntere)Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

de_cbble

1.Zabranjena je Kula kod Terora....Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

2.Zabranjeno je shtekanje u bazi(odnosi se i na terore i na kauntere)Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

de_nuke

1.Terorima je dozvoljeno da ostanu na krovu samo 20sec nakon pocetka partije swe posle toga bice kaznjavano slay-om pa posle kick ili ban ako neko to namerno radi...

2.Zabranjeno je penjanje po texturama....Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

3.Zabranjeno je shtekanje u Kamionu.....Kazna:Kick

4.Zabranjeno je shtekanje u bazi(odnosi se i na terore i na kauntere)Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

de_train

1.Zabranjeno je shtekanje u bazi(odnosi se i na terore i na kauntere)Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

de_aztec

1.Zabranjeno je shtekanje u bazi(odnosi se i na terore i na kauntere)Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi

de_dust4ever

1.Zabranjeno je shtekanje u bazi(odnosi se i na terore i na kauntere)Kazna:Slay pa Kick ako opet to uradi
Back to top Go down
Boki

Boki


Male
Number of posts : 102
Age : 33
Mesto : CSS
Klan : ec0Fix. >
Registration date : 2008-06-12

Pravila  na Mapama Empty
PostSubject: Re: Pravila na Mapama   Pravila  na Mapama EmptyWed Jul 02, 2008 3:52 pm

Ja moram da se ne slozim sa tobom u vezi inf i shta ako cuvam bazu na spawnu Very Happy i ti me slay i posle moram da te cekam ispred zgrade sa utokom za dz...mislim mojne mi to radish mishu 1...SVI STE VI MISHEvi..ps gledao sam sinoc rane u 3 ujutru do 5 Very Happy
Back to top Go down
M@ver!ck

M@ver!ck


Male
Number of posts : 183
Age : 34
Mesto : Trstenik
Klan : 037
Registration date : 2008-06-12

Pravila  na Mapama Empty
PostSubject: Re: Pravila na Mapama   Pravila  na Mapama EmptyWed Jul 02, 2008 6:12 pm

Boki wrote:
Ja moram da se ne slozim sa tobom u vezi inf i shta ako cuvam bazu na spawnu Very Happy i ti me slay i posle moram da te cekam ispred zgrade sa utokom za dz...mislim mojne mi to radish mishu 1...SVI STE VI MISHEvi..ps gledao sam sinoc rane u 3 ujutru do 5 Very Happy

E pa moracesh da se slozish!!!
Back to top Go down
Supp[L]ement

Supp[L]ement


Male
Number of posts : 68
Age : 33
Registration date : 2008-06-30

Pravila  na Mapama Empty
PostSubject: Re: Pravila na Mapama   Pravila  na Mapama EmptyWed Jul 02, 2008 7:52 pm

Boki nemoj ni diras dodu da ti ja ne pokazujem ko je mis!!:DE dodo ja se moram ne slozim sa tobom u vezi cbble kaunterima ja u bazi sajt koliko ja znam tako da tu mogu se ustekam da ga cuvam to brisi tamo!!!
Back to top Go down
M@ver!ck

M@ver!ck


Male
Number of posts : 183
Age : 34
Mesto : Trstenik
Klan : 037
Registration date : 2008-06-12

Pravila  na Mapama Empty
PostSubject: Re: Pravila na Mapama   Pravila  na Mapama EmptyWed Jul 02, 2008 7:55 pm

Ok to brate ali ne shtek ono postave bombu na drugi sajt a ti si josh na tom sajtu! taj rad sam mislio...
Back to top Go down
Supp[L]ement

Supp[L]ement


Male
Number of posts : 68
Age : 33
Registration date : 2008-06-30

Pravila  na Mapama Empty
PostSubject: Re: Pravila na Mapama   Pravila  na Mapama EmptyWed Jul 02, 2008 7:55 pm

ajde bre pa nisam bot jbt...Very Happy
TO ZNAM BRATE!!Posle cu nikoli kintu dam u gradu!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Pravila  na Mapama Empty
PostSubject: Re: Pravila na Mapama   Pravila  na Mapama Empty

Back to top Go down
 
Pravila na Mapama
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pravila Foruma...
» Pravila Na Serveru Za Admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Trstenik CS Community :: TS Public Server :: TS Public Server-
Jump to: