Trstenik CS Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


trstenikcs.darkbb.com
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 gather-network - mixevi po ceo dan (STEAM)

Go down 
AuthorMessage
Boki

Boki


Male
Number of posts : 102
Age : 33
Mesto : CSS
Klan : ec0Fix. >
Registration date : 2008-06-12

gather-network - mixevi po ceo dan (STEAM) Empty
PostSubject: gather-network - mixevi po ceo dan (STEAM)   gather-network - mixevi po ceo dan (STEAM) EmptySat Jul 05, 2008 7:46 pm

E ovako, znaci pomocu gather-a mozete igrati mixeve po ceo dan.

Kako?

Korak br 1.

reg se na ovaj forum: http://www.gather-network.eu

Korak br. 2

kada se regas, idi da editujes svoj profil, udji u steam u bilo koji server(steam server) i kucaj status, kopiraj svoj steam id u svoj profil
ovako:
gather-network - mixevi po ceo dan (STEAM) Idsteamxc0.th
na kraju save promene na profilu

Korak br. 3

udji u mIRC i udji na server "de.quakenet.org" i udji na kanal "cs.gather.de" , kada to uradite, stavite sebi isti nick sa kojim ste se regali na gather forumu.

Korak br. 4
E sada, sa desne strane imate listu ljudi koji su na kanalu, kliknite na bota CS-Gather-DE, kada udjete prikaze vam kao da ste sami sa njim na kanalu i onda uradite sledecu komandu:
/msg cs-gather-de auth nick pw confirm[c

Napomena ovaj nick i pw vam je onaj sa kojim ste se regali na forumu!!! vazno je da pre ulaska na mIRC i ovaj kanal imate u profilu steam ID

Korak br. 5

Komande od kanala mozete videti na ovom sajtu: http://www.gather-network.eu/infohelp/commands/

kad neko napravi kao igru idete !add i onda kad ima 10 igraca, Bot kanala vam posalje IP i PW servera na kom se igra i vi preko steama upadate, ima veoma dobrih igraca... :gun:


nadam se da sam pomogao, ako neko ima jos neko pitanje nek mi sent PM, reply na ovu temu ili nek me add na msn, moj msn imate u topicu, gde od svih admina pisu msn-ovi flower
Back to top Go down
 
gather-network - mixevi po ceo dan (STEAM)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Trstenik CS Community :: CS World :: Tutorijali-
Jump to: